Režie: Eric Dean Seaton
Scénář: Donald Beck
Datum vysílání: 11. února 2013
Boomer a Boz dělají kamennou skrýš k úkrytu Netopýřímu medailonu, ta se ale zničí stejně jako hrad. Mikayla donese Boomerovi dopis od otce Rebeccy, který mu vzkazuje stýkat se s jeho dcerou. Boz mezitím udělal z trůnu toaletu...Mason řekne králům že chvíli nebudou být ve svém hradě kvůli poničení a radí jim dovolenou. Boomer ihned vyráží do Chicaga za Rebeccou, společně s Mikaylou a Bozem. Boomer se snaží udělat dojem na otce své přítelkyně, mezitím na Kinkow se vrací Mary-Ann (z S03E02) aby svrhla krále, zjištuje ale že jsou pryč.

 

Boomer a parta mezitím dorazí do domu Rebeccy, nicméně jak dorazil, otec Dawson Boomera nepříjímá. Mikayla nabízí pomoc s večeří aby měl pan Dawson pohodlí, a zatímco vaří Boz skryje Netopýří medailon (který si vzal sebou) do polštáře. Při večeři je jasně vidět, že pan Dawson nepřijímá nikoho z party, Mikayla znovu zasahuje sklenicí mléka pro pana Dawsona. Když jde Boomer za Mikaylou do kuchyně volá mu o pomoc, protože do domu vlezli Mary-Ann a dva její pomocníci z Tarantulího kmene. Mary-Ann od krále požaduje Netopýří medailon, Boomer jí ho dá ale za podmínku že bude celý večer hrát že je jedna z jeho přátel, přijímá.

 

Mary-Ann je ale při večeři prozrazena, když ji Mikayla odhalí, brzy je ale odhalen i pan Dawson jehož tajemstvím je že byl kdysi Tarantulím šamanem, ale způsoby jaký měl kmen se Dawsonovi nevyhovovalo a tak odešel. Dawson nakonec Mary-Ann a dva z jejích mužů porazí, ale za cenu že bude muset vymazat pamět své dceři aby na všechno zapomněla. Parta se vrátí na ostrov, Boomer je ale naštvaný že jeho přítelkyně si na něj nepamatuje.

Líbí se vám tato stránka?

Ano (34 | 74%)
Ne (5 | 11%)

 

Každý den na Disney Channel!!

Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

Král Brady (47 | 53%)
Král Boomer (7 | 8%)
Mikayla (12 | 13%)
Lanny (2 | 2%)
Mason (5 | 6%)
Král Boz (16 | 18%)

PairOfKings©2012 
Nekopírujte bez povolení admina!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one