Informace o seriálu

Vytvořil: Dan Cross a David Hoge
Znělka: Nazpívali Mitchell Musso a Doc Shaw
Hlavní role: Mitchell Musso, Doc Shaw, Adam Hicks, Kelsey Chow, Ryan Ochoa, Geno Segers
Společnost: Disney XD
Počet sezón: 3

Info


Seriál Pair Of Kings byl vytvořen Danem Crossem a Davidem Hogenem. Vysílá ho společnost Disney XD, a mezi hlavními roli patří Mitchell Musso (známý z Hannah Montana) jako král Brady a Doc Shaw (známý ze Sladký život na moři)  jako král Boomer. Seriál se začal natáčet 15. února 2010 a na obrazovkách Disney XD se začal objevovat až, od 10. září 2010. Pair of Kings se dostalo pozitivního ohlasu. Jsou již tři sezóny, ovšem však bez herce Mitchella Musso, který odešel ze seriálu, a nahrazuje ho Adam Hicks (známý z Zeke & Luther), který bude hrát ve 3 sezóně. V ČR se začal vysílat až 31. března 2012.


Popis seriálu


(1 a 2 série) Pair Of Kings vypráví o dvou bratrech - dvojčat Bradyho a Boomera, kterým je 16 let. Žijí v Chicagu, kde o se o ně starají jejich teta a strýček. Školu neměli moc v srdci. Pak k nim do školy přijde člověk Mason Makoola, který jim řekne že se mají stát králi. Společně pak žijí na ostrově, kde zažívají spoustu dobrodružství, když prohledávají různé malé ostrůvky v Polynésii.
 
3 série) Boz a Boomer jsou dědici trůnu na vzdáleném ostrově Kinkow. Učí se vládnout společně, ale oba se musí vypořádat s intrikama Lannyho, který chce královat - plus k tomu mumie, krásná dívka s přehnaným otcem, komárem Waka Waka, hyperaktivní sopkou a Tarantulímu Kmenu. Překonání problémů na Kinkow bude králům ještě dlouho trvat!

Důvody k odchodu Mitchella Musso
 
17. října 2011, se zjistilo, že Mitchell Musso, byl pod vlivem alkoholu. Studio Disney tak pochopilo, že už některé bývalé hvězdy odcházejí od studia kvůli alkoholům nebo něčím jiným - jako např. Vanessa Hudgens, Miley Cyrus nebo Lindsay Lohan. Disney proto rozhodlo, že Musso musí opustit seriál. Nahradil ho tehdy Adam Hicks, (jelikož zrovna skončil seriál Zeke & Luther), a dostal roli ztraceného bratra Bradyho a Boomera. Musso stejně chtěl udělat více "dospělých projektů", Disney ale nakonec dalo souhlas na Musse, jestli chce seriál opustit nebo zůstat. Musso tedy opustil seriál, jelikož by to bylo asi nejlepší.
 
 

Zajímavosti

Úvodní píseň "Top of the World" nazpívali v první a druhé sezóně herci Mitchell Musso a Doc Shaw. Ve třetí sezóně, ji měli původně nazpívat herci Adam Hicks a Doc Shaw, rozhodlo se, že ji raději nechají v původní verzi. 
 
V první a druhé sezóně, na konci úvodních znělek, vždy jsou Brady a Boomer, kteří se dívají ze svého hradu. Ve třetí sezóně, tam jsou tentokrát Boomer a Boz, kteří sedí jakoby na "balkónu" a jí banány.
 
BradyBoomer
 
Natáčení první a druhé sezóny bylo kdysi ve studiu Suset Gower Studios, když to ve třetí sezóně, se natáčí v Hollywood Center Studios, která se často používá k natáčení Disney seriálů a filmů. 
První epizodu první série sledovalo 4, 1 miliónů lidí. Po odvysílání 1. epizody 3. série, byla jakákoliv zmínka o Bradyho na oficiálních stránkách Pair of Kings vymazána. 
 
V USA a Asii mají formát obrazu 720p, mezinárodní formát obrazu, je přiměřeně 1080i.
 
Mitchell Musso musel odejít ze seriálu Hannah Montana Forever a Doc Shaw ze The Suite Life on Deck, aby měli víc času na natáčení epizod Pair Of Kings.
 
MikaylaMasonLanny

Líbí se vám tato stránka?

Ano (34 | 74%)
Ne (5 | 11%)

 

Každý den na Disney Channel!!

Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

Král Brady (47 | 52%)
Král Boomer (8 | 9%)
Mikayla (12 | 13%)
Lanny (2 | 2%)
Mason (5 | 5%)
Král Boz (17 | 19%)

PairOfKings©2012 
Nekopírujte bez povolení admina!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one