Brady.jpg
29162450ToSjaZUD.jpg
boz_season-three.png
2916226t88BuQzS.jpg
Lanny.jpg
Mason.jpg

Další/hostující postavy 

Král Kunu a královna Annabella - Herec (herci): ??

- Byli bývalý vládci ostrova Kinkow, měli děti budoucí krále avšak jednoho dne se jim jedno dítě ztratilo a zůstali ji jenom dva. Annabella pocházela z Ameriky, na ostrov přišla když prozkoumávala prastarý chrám, poté co se setkala s králem Kunem, si hned tihle dva padli do oka. Annabella se stala vládkyní ostrova a později měli 3 děti - Bradyho, Boomera a Boze. Avšak pak přišel Kaita, mumie který chtěl vyhubit celou rodinu. Oba dva museli poslat své děti k sestře Annabelle, jedno dítě se jim ale ztratilo (Boz). Kunu se nechal zabít aby ušetřil Kinkow.

Kaita, mumie - Herec: Douglas Tait, Damion Poitier

- Kaita, Mumie který napadl ostrov Kinkow, zavraždil královnu Annabellu, jeho poslední boj jako člověk byl když bojoval s králem Kunem, oba se navzájem porazili. Po mnoha letech když přišli na ostrov vládnout jiní králové (Brady a Boomer) ho oživili díky Netopýřímu medailonu, a ještě později, se vrátila jeho lidská podoba. Povolal armádu zombie a zaútočil na krále (Boomera a Boze). Nakonec je králi odstřelen do sopky kde zemře.

Yamakoshi - Herec: Vincent Pastore

- Lannyho protivná ryba, která je zlomyslná,  a trvale nevrlá. Lannyho jediný a nejlepší přítel. Také nechce, aby nebyli Brady a Boomer králové. Yamakoshi má teda málo respektu k Lannymu.
Jeho pravým jménem je Kalakai, kdysi člověk a bratr Malakaie, oba dva byli kdysi vládci Kinkow (ještě před Kunem a Annabellou), Kalakai byl však mocí posedlý a obrátil se na zlo. Jeho bratr ho tedy proměnil v rybu a ztratil pamět. Od té doby je mazlíčkem Lannyho a vymýšlí plány k zničení králů. Ve 3 sezóně se však neukazuje.

Candance - Herečka: Brittany Ross
- naivní ale nejlepší přítelkyně Mikayly. Je oblíbená, má dost drahé věci, ale není hodně chytrá. Má ráda (až moc) drby, a má také televizní pořad o klábosení. 

Rebecca "Awesome" Dawson - Herečka: Logan Browning
- kdysi nejpopulárnější dívka na střední škole, kam chodili i Brady a Boomer. Pak přijíždí na ostrov Kinkow, kde později chodí s Boomerem, ale pak se rozejdou kvůli tomu že je nezralý. Ve třetí sezóně se znovu vrátí, aby mohla znovu chodit s Boomerem. V předposlední epizodě série se však rozejdou, avšak v posledním díle se dají znovu dohromady.

Timothy Kalooka-Khan - Herec: James Hong
- Starý šaman, který se všechny umění co umí, zná z ostrova Kinkow. Nemá moc rád krále protože si myslí že jsou přihlouplí.

Strýc Bill a Teta Nancy - Herci: John Eric Bentley a Tichina Arnold
- strýček a teta Bradyho a Boomera, kteří se o ně starali, dokud nepřišel Mason, a neřekl jim, že se mají stát králi. Pak odcházejí na ostrov Kinkow, pak se Brady vrací do Chicaga, ale není jasné, jestli vrací ke svému strýci a tetě.

Oogie - Herec: Doug Brochu
- Pochází z kmene Flaji, a je velmi dobrým přítelem Bradyho, Boomera, atd...má vztah s Priscillou, která je z jiného kmene.

Hibachi - Herec: Martin Klebba
- velmi dobrý protivný surfař, který kdysi před 10 lety, porazil Masona v soutěži, a ten ho dosud nesnáší. Po poražení od králů, přenechal pláž ostatním obyvatelům.

Jason Makoola - Herec: Noshir Dalal
- je bratrem Masona, a strýcem Mikayly. Mason ho nemá moc rád. Když Jason přijde, Brady a Boomer si ho oblíbí, a chtěli, aby byl jejich bodyguardem, a Mason utopí svůj žal v jídle. Později se zjistí, že Jason není takovým bojovníkem, jak se zdálo, a uteče, když kmen Tarantule unese Boomera. Nakonec se však vrátí, a pomůže zachránit Boomera.

Priscilla - Herečka: Jennifer Stone
- je přezdívaná jako "Špinavá Víla" (Dirty Fair). Má zamilovanost do Oogieho, ovšem nemůže s ním chodit, jelikož pochází z jiného kmenu, nepřátelského. Později se však kmeny spřátelí, a začne mít vztah s Oogiem.  

Královský šéfkuchař - Herec: Dwight Howard
- královský šéfkuchař, který dostal vyhazov poté, když králům nechutnal jeho steakový dort. Nakonec dostal práci zpět, ale odmítl, a odjel, aby se stal profesionálním basketballistou.

Poopalay - Herec: Ben Geroux
- roztomilé chlupaté zvíře, které žilo kdysi v jeskyni. Vzali si ho domů Brady a Boomer, později však zjistili, že když ho někdo naštve, promění se v obří zvíře, které zuří. Nakonec ho pustili zpátky do jeho domova, později se ještě ukáže v Boomerově týmu, který soutěží proti týmu Bradyho v epizodě "Junga Ball".

Lucas - Herec: Doc Shaw
- bývalý přítel Mikayly, který vypadá úplně stejně jako Boomer (dvojčata). Je však odlišný než Boomer. Má také lod', na které je jméno "Mikayla".

Chauncy - Herec: Davis Cleveland
- malý chlapec, který je vůdcem skupiny Meerkat. Do skupiny také přijal Boomera, který byl jako bratr skupiny. Chodí do školy, kde je i Mikayla.

Aerosol - Herečka: Leslie-Anne Huff
- mořská zákeřná panna, s oranžovým ocasem. Touží hodně po nohách, které dostane, když je králové dostanou do hradu. Je vůdkyní skupiny mořských pan. Aerosol může ovládat kohokoliv, když použije  náramku (nebo co to je)  který nosí na krku.

Amazonie - Herečka: Madison Riley
- blondýna, a hloupá mořská panna. Má modrý ocas. Má zamilovanost do Lannyho, a on taky. Užívala si život bez ocasu s Lannym, dokud ji nemuseli králové dostat zpátky tam, odkud se vzala. I tak měla stále do Lannyho zamilovanost.

Mary-Ann - Herečka: Denyse Tontz
- dívka z Tarantulího kmene, která dokáže okouzlit kluky, a pak je nakonec zradit. Žije se svým otcem "tarantulákem" který je doktor. Pokusila se rozdělit krále Boomera a Boze, její plán však nevyšel.

Tarantulí doktor - Herec: Greg Eagles
- je členem Tarantulího kmene a otcem Mary-Ann. Je proradný ale někdy i neschopný. Je i lékařem. 

Damone - Herec: Michael Mizanin
- je vyhazovačem Boomerova klubu, který je nejen silný, ale také dokáže absorbovat sílu z jakékoli osoby, a pak si svou sílu zvětšit. Skončí nakonec jako obyčejná houba (jeho přirozená podoba).

Líbí se vám tato stránka?

Ano (34 | 74%)
Ne (5 | 11%)

 

Každý den na Disney Channel!!

Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

Král Brady (47 | 52%)
Král Boomer (8 | 9%)
Mikayla (12 | 13%)
Lanny (2 | 2%)
Mason (5 | 5%)
Král Boz (17 | 19%)

PairOfKings©2012 
Nekopírujte bez povolení admina!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one