Herec: Adam Hicks
Titul: Král
Narození: 26. června 1994
První výskyt: "The New King: Destiny's Child"
Poslední výskyt: "Long Live the Kings"

Rodina: Boomer (bratr), Brady (bratr), Bill (strýc), Nancy (teta), Lanny (bratranec), Kunu (otec), Annabella (matka), král ostr. Mindu (nevlastní otec), královna ostr. Mindu (nevlastní matka)
Přezdívky: The Guy Who Eats with his Feet
18ti-letý Boz Parker je bratrem Bradyho, Boomera, syn krále Kunu, královny Annabelly. Narodil se se svými bratry na ostrově Kinkow, avšak poté co ostrov napadl Kaita, mumie, musel být odvezen do Chicaga. Během cesty byl ale ztracen a skončil na sousedním ostrově - Mindu. Lidé Kinkow ho hledali ale bez výsledku s myšlenkou že je mrtvý. Ale nebyl! Boz byl vychováván opicemi které ho našli na ostr. Mindu. a až v 10 letech ho našli vůdci ostrova Mindu. Když vyrostl, nahradil krále a vládnul ostrovu sám. Není ale divu, že taky není vychytralý jako jeho dva bratři, proto omylem zničil svůj vlastní ostrov a odjel s obyateli na ostrov Kinkow kde se setkal se svým bratrem Boomerem. Boz se stal králem Kinkow poté, co Brady odešel z ostrova Kinkow, a Boomer ho chtěl následovat. Osud mu ale nedovolil ostrov opustit, protože nebude vládnout sám.  A on ani doposud nevěděl, že má bratry, kteří jsou králi Kinkow. Zpočátku ho Boomer neměl moc v srdci, když přišel, pak se však usmířili. Boz nemá rád Mikaylu, protože mu připomíná jeho nebezpečnou ex-přítelkyni Sashu. Umí se dorozumívat opičí řečí, a taky i tak divoce chovat (ale trochu pitomě). Boz je v mnoha věcech lepší než jeho dva bratři, život v divočině, dorozumívání se zvířaty a je velice skvělý tanečník (něco společného má s Bradym, ten zase umí skvěle zpívat a hrát na kytaru).
Byl nalezen gorilí rodinou a jím vychován. Učili ho např. skákání na stromy, či používat nohy jako ruce. Jeho osobnost je z velké části gorilí/opičí, a čemu se divit, byl jimi vychován. Občas se chová divoce, a i šíleně. Řve a šílí, když je naštvaný, a je velmi důvěřivý. Jeho osobnost je vlastně chaotická. Stejně jako jeh bratři, je velmi citlivý, snadno pláče, a byl zlomen svou zamilovanou dívkou stejně jako Brady. Také se zdá, že je inteligentnější než jeho bratři, tedy pokud počítáme, že je v džungli, ve které se velice vyzná. Při nebezpečných situacích, nepanikaří jako jeh bratři, naopak, je klidný. Za celou sérii se zdá být koketní, snaží se zaumout dívky, ale jen s malým úspěchem, což není moc velká radost. Jeho osobnost je klidná, pohodující, a v naštvaných situacích šílená.

Hlášky & citáty

(Boz se dozví, že má bratra)
,,Já mám bratra?!"

Zajímavosti o postavě

1. Boz neviděl svého druhého bratra (Bradyho) od chvíle, co odešel z ostrova.
2. Myslel si, že Lanny je troll. 
3. Nenáviděl Mikaylu, protože voněla a mluvila jako jeho ex-přítelkyně. Později se spřátelili. 
4. Byl vyškolen v Toe Bow.
5. Byl zvýšen opicemi v 10 letech.
6. Boze výška uklidňuje. Většinou se také věsí na stropě a jí banány.
7. Je velice dobrý tanečník, ale od nehody z minulosti už netančí
8. Bozova ex-přátelkyně je Sasha
9. Boz je v přežití důvtipný, nosí stále kapesní nůž se kterým je velmi dobrý. 
10. Je v mnoha věcech lepší než jsou jeho bratři. Umí komunikovat se zvířaty, skákat do velkých výšek, přežití v džungli. Potřebuje spíše méně ochrany než jeho bratři. 
11. Vypadá to, že ho Lanny nenávidí tak moc jako další dva bratry. 
12. Jeho tajemstvím je, že má na prstech nohou ovoce, které stále nosí když bude mít hlad.
13. Je nazýván "Ten, který jí ovoce s nohama".
14. Potopil svůj vlastní ostrov, a pak se přesunul na jiný aby odkryl tuto nehodu.
15. Má v puse zub, který používá na všechno.
16. Je nejstarší z bratrů (18 let). 

Líbí se vám tato stránka?

Ano (34 | 74%)
Ne (5 | 11%)

 

Každý den na Disney Channel!!

Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

Král Brady (47 | 53%)
Král Boomer (7 | 8%)
Mikayla (12 | 13%)
Lanny (2 | 2%)
Mason (5 | 6%)
Král Boz (16 | 18%)

PairOfKings©2012 
Nekopírujte bez povolení admina!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one