Herec: Mitchell Musso
Titul: Ex-Král
Narozen: 26. června 1994
První výskyt: "Return of the Kings, část 1"
Poslední výskyt: "Yeti, Set, Snow", "Mysteries of Kinkow (jako dítě)"

Rodina: Boomer (bratr), Boz (bratr), Bill (strýc), Nancy (teta), Lanny (bratranec), Kunu (otec), Annabella (matka)
Přezdívky: King Creepy, Dr. Love, Brady Potter
Brady Parker je bratrem Boomera a Boze, syn krále Kunu, královny Annabelly, spolu se svým bratrem je králem ostrova Kinkow. Je po svém otci, hraje na kytaru, ale není moc vychytralý. Žil spolu se svým bratrem Boomerem a o svém třetím bratrovi ani nevěděl. Spolu s Boomerem žil se strýcem Billem a tetou Nancy, kteří je vychovali. Později se ukáže že je dědicem trůnu ostrova Kinkow, a poté odchází ze Chicaga kde dosud žil. Brady se tam zamiluje do Mikayly, dcery Masona, jejich "bodyguarda". Je skvělým zpěvákem a kytaristou. Po celé série se snaží udělat vztah s Mikaylou, ta ho však stále a stále odmítá a když už se nemotá za ní, tak jde za jinou dívkou, kterou stejně nezíská.

Brady je v mnoha věcech lepší než Boomer, př. je šermování, zpěv, kytara či bojové útoky (tedy kung-fu když jenom spí), ale jeho slabosti vždy byli duchové a děsiví nepřátelé (Tarantulí kmen a jiný obludy). V posledním díle 2 série se Bradyho sen splní, když ho políbí Mikayla. Avšak v další sérii se dozví že ho Mikayla nikdy nebude brát jako zralého krále a odchází z ostrova, vrací svůj královský prsten a odlétá balónem zpátky do Chicaga. Nahradí ho jeho třetí bratr - Boz. V současnosti patrně žije u svýho strýce a tety, a jeho další osud není známý.


Bradyho osobnost.....no jak to říct. Začneme např. že se někdy chvá statečně až dětinště. V některých situacích se chová vážně, narozdíl od Boomera. Není chytrý jako jeho bratři, ale má srdce na správném místě, někdy. V některých případech se však chová sobecky. Příkladem je epizoda "Dinner for Squanks", kde urazil on a jeho bratr urazili královnu Squanků, a museli to napravit. Avšak šel jenom jeho bratr, a Brady si poklidně pil horké kakao. Někdy se chová šíleně, ale to může být z důvodů šikany z dob, kdy chodil do školy. Ne však se vždy chová sobecky, příkladem je ep. "Tone Deaf Jam", kde se zjistilo, že Boomer neumí zpívat, a jenom by se na svém koncertě ztrapnil. Brady ho chtěl však chránit, a to dělal i na střední škole, kde se o to Boomer pokoušel na každý vyjímečný den. Také bere odpovědnost jeho králování vážně. Při několika příležitostech je ochoten riskovat svůj vlastní život za své poddané. Brady má však svou zlou a krutou stránku. V ep. "The Evil King", jsme se dozvěděli, že Brady je v temné straně velice krutý a zlý, tak že by zabil i svého bratra. Nakonec z toho sejde a vrací se na světlou stranu. Má však i citlivou stránku (a velkou). V první epizodě 3 série, ho Mikayla zlomí, když uslyší, že nikdy nnevyzraje a nikdy ho nebude milovat. Toto bylo natolik zlomující, že odešel z ostrova.

Hlášky & citáty

,,Mám rád Rogera, cítím se s ním v bezpečí"

(Brady se seznamuje s Mikaylou)
,,A já Brady." ,,Vezmeš si mě?"

(Mason: ,,Brady, Boomere?")
,,Aladin?"
 
,,Hele tohle se mi bude hodit k tomu netopýřímu pyžamu......Který ještě nemám."
 
 
(Brady je vystřelen na skálu a dopadne na ni)
,,Ah.....už jsme v nebi?"
 
(Karma schodí vázu na zem a rozbije ji)
,,No to se dalo očekávat!" 
 
,,A sakra!"

Zajímavosti o postavě

1. Hraje na kytaru
2. Hrál kdysi na flétnu
3. Jeho koníčkem, jsou boty
4. Má zamilovanost do Mikayly
5. Myslí si, že je nejstarší z bratrů
6. V 3x01 řekl Šaman, že není Král Legendy, avšak na začátku 2 sezóny, Jeskynní žena řekla, že je. Vysvětlením je, že pravými legendy jsou Boomer a Boz.
7. Opuští svůj trůn, a předává jí Bozovi.
8. Neví že má dalšího bratra
9. Nesnáší Kanadu.
10. Bojí se strašidelných domů
11. Už několikrát byl zmiňován v epizodách S03, avšak osobně se nikdy neukázal, ani v poslední epizodě série. (Byl tam však zmiňován)
12. Nevěděl o Velké Čínské zdi
13. Bojí se sprchování, o kterém tvrdí, že je to nepřirozené
14. Jeví známky (trochu) krutého krále, příkladem je v epizodě "No Rhyme or Treason", ve kterém zakazuje poézie, a kdokoliv udělá poézii na hořkost a žárlivost, toho dá zatknout.

Líbí se vám tato stránka?

Ano (34 | 74%)
Ne (5 | 11%)

 

Každý den na Disney Channel!!

Jaká je vaše nejoblíbenější postava?

Král Brady (47 | 53%)
Král Boomer (7 | 8%)
Mikayla (12 | 13%)
Lanny (2 | 2%)
Mason (5 | 6%)
Král Boz (16 | 18%)

PairOfKings©2012 
Nekopírujte bez povolení admina!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one